KOLEKSİYON

KURUMSAL

İddialı görünmeyi seven cesur moda severler...

Scroll

Hakkımızda

Tasarım felsefesini özgürlük ve limitsiz düşünce üzerine temellendiren firmamız denenmemişi denemek yeniyi keşfetmek, trend takip eden yerine trend oluşturan bir marka olma hedefi ile 20 den fazla ülkede yer almaktadır.

01.

1996 yılında Önecek ailesi tarafından kurulan Whitney Jeans, kurulduğu günden beri izlemiş olduğu yenilikçi, sürdürülebilir ve hep daha iyisini üretme politikaları sayesinde Türkiye’nin en büyük üretim ve ihracat firmalarından biri haline gelmiştir.

Müşterilerine sunduğu süreklilik gösteren yüksek kalitede ürün ve servis sayesinde Whitney Jeans markasını oluşturmuş, bir çok ülkede reyonlarda yerini almış ve hızla büyümeye devam etmektedir.

İLETİŞİM

TASARIM

Tasarım felsefesini özgürlük ve limitsiz düşünce üzerine temellendiren firmamız denenmemişi denemek yeniyi keşfetmek, trend takip eden yerine trend oluşturan bir marka olma hedefi ile 20 den fazla ülkede yer almaktadır.Koleksiyonumuz jean ağırlıklı olmak üzere bay bayan karmadan oluşmaktadır.

02.

KOLEKSİYON

Koleksiyon yapısında farklı kapsüller barındıran marka Shine adını verdiği kapsül koleksiyonu ile modayı takip eden iddialı görünmeyi seven cesur moda severlere hitap etmektedir. El işçiliğinin yoğun olduğu unique tasarımları barındıran Shine, markamızın tasarım felsefesinde önemli bir yer teşkil etmektedir.

03.

ÜRETİM & HEDEF

Üretim kapasitesinde yıllık 600.000 adet jean ve 400.000 adet örme, penye grubu olan firmamız global pazarlarda hem üretici hem de marka sahibi olarak yer almaktadır.

uluslararası arenada alanında uzman şirketler ile partnerlik yapmakta ve bu ağı geliştirmek için yeni yatırımcılar ile görüşmelerine devam etmektedir.

04.